مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستیم

۱.چگونه می‌توانم در کارو سفارشم را ثبت کنم؟
شما می‌توانید در هرلحظه به صورت آنلاین محصول مورد نظرتان بر روی وبسایت چاپ کارو را انتخاب کرده به این صورت که وارد سایت کارو شده و در قسمت سمت راست بالای صفحه دسته بندی محصولات را باز کرده و بر روی تب های که باز شده تب مد نظر خود را باز نمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و در مرحله ی بعد انتخاب متغییر های محصول از جمله ( سایز ، نوع چاپ ،تیراژ و…) را انتخاب کرده و بعد از این مرحله در قسمت بارگذاری محصول فایل مد نظر خود را لود کرده و بارگذاری نمایید و در مرحله ی آخر افزودن به سبد خرید را زده و تسویه حساب کرده و در آخر ثبت سفارش نمایید و فرآیند سفارش را تکمیل نمایید. البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان فروش ما با شماره‌های ۳۳۹۶۳۰۹۲ و ۳۳۹۱۷۶۲۹ -۰۲۱ در ساعات کاری تماس حاصل فرمائید.

۲.فروش حضوری دارید یا می تونیم محصولاتمون رو حضوری تحویل بگیریم؟
درچاپخانه آنلاین کارو هم به صورت حضوری میتوانید محصول خود را سفارش دهید و هم در زمان تحویل کارتان می توانید حضورا محصول مد نظری که سفارش داده اید را تحویل بگیرید.
البته در صورت نیاز به مشاوره بیشتر نیز می‌توانید با کارشناسان فروش ما با شماره‌های ۳۳۹۶۳۰۹۲ و ۳۳۹۱۷۶۲۹ -۰۲۱ در ساعات کاری تماس حاصل فرمائید.

۳.هزینه ارسال سفارشات به عهده کیست؟
هزینه ارسال محصولات در تهران به صورت پیک و … و برای شهرستان ها به صورت تیپاکس و پست به عهده مشتری میباشد.

۴. آیا قیمت های سایت به همراه چاپ هستند؟
بله کلیه قیمت های سایت به همراه چاپ ، و بسته بندی می باشد و در هنگام ثبت سفارش هیچ گونه هزینه دیگری از شما دریافت نمی شود.

۵.هزینه را به چه شکل واریز بکنیم؟
شما می توانید به سه روش هزینه را واریز بفرمایید: روش اول بصورت آنلاین  از طریق سایت. روش دوم بصورت کارت به کارت و روش سوم بصورت حضوری قبل از ثبت سفارش